Jsme spolehlivá stavební firma poskytující komplexní stavební práce více než 25let.

Kontakty

  • Pod Valem 19, Praha Štěrboholy
  • fasa@fasa.cz
  • +420 607 042 942

Ostatní práce

Fasa mix-ibd, s.r.o. > Naše služby > Ostatní práce

Nabízíme i ostatní práce

Kromě hlavních služeb týkají se výstavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce plochých střech, rekonstrukce bytů a zateplení fasád nabízíme i širokou škálu dalších souvisejících  stavebních prací.

Součástí našich kompletních stavebních služeb je také profesionální stavební poradenství zahrnující širokou škálu služeb, které vám pomohou s realizací vašich stavebních projektů. Ať už plánujete rekonstrukci bytu, stavbu rodinného domu, nebo jen potřebujete poradit s drobnou úpravou, zkušený stavební poradce vám bude oporou v celém procesu.

Kde poskytujeme naše stavební a řemeslné služby?

Je to hlavní město Praha, Úvaly, Český Brod, Čelákovice, Lysá nad Labem, Milovice, Brandýs nad Labem, Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Roztoky, Slaný, Kladno, Hostivice, Černošice, Slaný, Beroun, Benešov a Říčany.

Dále jsou to okolí měst Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Plzeň, Tábor, Jihlava, Příbram, Rakovník, Mníšek pod Brdy, Mnichovo Hradiště, Tábor, Kolín a Poděbrady.

Hledáte spolehlivou stavební firmu? Využijte bohatých zkušeností firmy Fasa mix-ibd, s.r.o., která je na českém trhu již více než 25let – jsme tu pro Vás!

Bořanovice u Prahy

ulice Hlavní 54

Zavolejte nám

Napište nám zprávu

Potřebujete poradit?