Jsme spolehlivá stavební firma poskytující komplexní stavební práce více než 25let.

Kontakty

  • Pod Valem 19, Praha Štěrboholy
  • fasa@fasa.cz
  • +420 607 042 942

Rekonstrukce střech

Fasa mix-ibd, s.r.o. > Naše služby > Rekonstrukce střech

Zatéká vám do střechy? Přišel čas na rekonstrukce střechy na klíč.

Střecha je důležitou součástí každého domu a chrání ho před vlivy počasí. Postupem času se ale i střecha může opotřebovat a ztratit svoji funkčnost. Pokud i Vy máte starou a poškozenou střechu, která už nesplňuje svůj účel, bude pravděpodobně čas využít služby rekonstrukce střech, kde využíváme naše bohaté profesní zkušenosti a provádíme kompletní rekonstrukce plochých střech, rekonstrukce šikmých střech a havarijní opravy střech a střešních plášťů.

Rekonstrukce střech má mnoho důvodů pro realizaci:

Zateplení pocítíte nejen vy, ale i konstrukce obvodových stěn domu. Izolace ji totiž bude chránit před působením povětrnostních vlivů, jako je vítr, déšť, mráz a sluneční záření.

Kde nejčastěji provádíme rekonstrukce střech?

Opravy a rekonstrukce střech provádíme nejčastěji v lokalitách Praha, Úvaly, Český Brod, Čelákovice, Lysá nad Labem, Milovice, Brandýs nad Labem, Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Roztoky, Slaný, Kladno, Hostivice, Černošice, Slaný, Beroun, Benešov a Říčany.

Realizace týkající se rekonstrukce střech prostřednictvím naší firmy najdete po celé České republice – Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Plzeň, Tábor, Jihlava, Příbram, Rakovník, Mníšek pod Brdy, Mnichovo Hradiště, Tábor, Kolín či Poděbrady.

Hledáte spolehlivého partnera pro rekonstrukce ploché střechy nebo opravu šikmé střechy? Jsme tu pro Vás!

Bořanovice u Prahy

ulice Hlavní 54

Zavolejte nám

Napište nám zprávu

Potřebujete poradit?