Jsme spolehlivá stavební firma poskytující komplexní stavební práce více než 25let.

Kontakty

  • Pod Valem 19, Praha Štěrboholy
  • fasa@fasa.cz
  • +420 607 042 942

Výstavba rodinných domů

Fasa mix-ibd, s.r.o. > Naše služby > Výstavba rodinných domů

Nabízíme komplexní služby v činnosti výstavba rodinných domů na klíč.

Po celou dobu realizace vysněného domu jsme vám plně k dispozici, kde rádi uplatníme naše bohaté zkušenosti – poradíme a pomůžeme se vším týkající se výstavby rodinných domů na klíč.

Většinu našich zakázek tvoří právě rekonstrukce a výstavba rodinných domů na klíč, ale mnoho klientů nám zadává pouze stavbu hrubé stavby domu a to právě pro naše profesní stavařské zkušenosti, která jsou u hrubé stavby domu velmi podstatné.

Výstavba rodinného domu začíná nejčastěji projektovou dokumentací, pokračuje výkopy základů domu a stavbou základové desky pro dům a

Následně se začne stavět hrubá stavba domu, která zahrnuje zdění obvodových a vnitřních stěn, stavbu stropů a krovu. V této fázi se také instalují rozvody kanalizace, vody a elektroinstalací. Po dokončení hrubé stavby se montuje střešní krytina, včetně zateplení a izolace střechy.

V další etapě se provádí vnitřní úpravy domu, které zahrnují omítky, pokládku podlah, obklady, zateplení fasády, malování, instalaci sanity, osazení plastových oken a nasazení dveří.

Poslední fází hlavní výstavby rodinného domu jsou dokončovací stavební práce – instalace osvětlení, zařizovacích předmětů, kování a dalších detailů vašeho vysněného domova.

Kde nejčastěji provádíme výstavbu rodinných domů?

Naše výstavba rodinných domů je cílena na lokality Praha, Úvaly, Český Brod, Čelákovice, Lysá nad Labem, Milovice, Brandýs nad Labem, Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Roztoky, Slaný, Kladno, Hostivice, Černošice, Slaný, Beroun, Benešov a Říčany…

Naše realizace nových domů však najdete po celé České republice – Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Plzeň, Tábor, Jihlava, Příbram, Rakovník, Mníšek pod Brdy, Mnichovo Hradiště, Tábor, Kolín, Poděbrady – Jsme tu pro vás více než 25let – kontaktujte nás!

Bořanovice u Prahy

ulice Hlavní 54

Zavolejte nám

Napište nám zprávu

Potřebujete poradit?