Jsme spolehlivá stavební firma poskytující komplexní stavební práce více než 25let.

Kontakty

  • Pod Valem 19, Praha Štěrboholy
  • fasa@fasa.cz
  • +420 607 042 942

Rekonstrukce domů

Fasa mix-ibd, s.r.o. > Naše služby > Rekonstrukce domů

Hledáte spolehlivého partnera pro rekonstrukci rodinného domu? Pak jste na správném místě!

Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti stavebnictví, od pomoci s návrhem a projektovou dokumentací až po samotnou realizaci rekonstrukce domů na klíč.

Fasa mix-ibd, s.r.o. je tým zkušených a profesionálních stavařů, kteří Vám nabízí komplexní služby v oblasti stavebnictví. Nabízíme širokou škálu služeb, od malých oprav a rekonstrukcí až po výstavbu rodinných domů na klíč.

Dovolte nám nabídnout profesionálně odvedenou rekonstrukci rodinných domů našimi odborníky ve svém řemesle. Práci, z které budete mít radost po každém návratu domů a nebudete litovat vynaložených peněz.

V rámci kompletní rekonstrukce rodinných domů poskytujeme veškeré související stavební a řemeslné práce, kde se nejčastěji jedná o:

Kde nejčastěji provádíme rekonstrukce domů?

Kompletní rekonstrukce domů provádíme nejčastěji v lokalitách Praha, Úvaly, Český Brod, Čelákovice, Lysá nad Labem, Milovice, Brandýs nad Labem, Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Roztoky, Slaný, Kladno, Hostivice, Černošice, Slaný, Beroun, Benešov a Říčany.

Naše stavby a rekonstrukce domů však najdete po celé České republice – Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Plzeň, Tábor, Jihlava, Příbram, Rakovník, Mníšek pod Brdy, Mnichovo Hradiště, Tábor, Kolín, Poděbrady.

Rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy týkající se rekonstrukce rodinných domů – kontaktujte nás!

Bořanovice u Prahy

ulice Hlavní 54

Zavolejte nám

Napište nám zprávu

Potřebujete poradit?