Jsme spolehlivá stavební firma poskytující komplexní stavební práce více než 25let.

Kontakty

  • Pod Valem 19, Praha Štěrboholy
  • fasa@fasa.cz
  • +420 607 042 942

Sádrokartony

Nabízíme realizace sádrokartonů

Sádrokartony jsou sádrové desky obalené papírem, které se hojně využívají ve stavebnictví pro výstavbu příček, stropů a podhledů. Jejich popularita plyne z několika výhod:

Sádrokartony jsou skvělý univerzální materiál pro jakýkoliv interiér!

Provádíme kompletní montáže sádrokartonových konstrukcí Rigips, které jsou v dnešní době prakticky všudypřítomné a téměř na každé stavbě je možno se s nimi setkat.

Systémy suché vnitřní výstavby Rigips jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech bytových, občanských a průmyslových staveb. Technologický vývoj posunul využití klasických sádrokartonových konstrukcí do popředí pro své protipožární, akustické, tepelně izolační a stavební vlastnosti.

Jaké jsou výhody materiálu sádrokarton?

Sádrokartony se vyrábějí v různých tloušťkách, šířkách a délkách, aby vyhověly specifickým požadavkům projektu. K dostání jsou také s různými povrchovými úpravami, například se speciální úpravou odolnou vlhkosti nebo ohni.

Kde nejčastěji provádíme sádrokartonářské práce?

Je to Praha, Úvaly, Český Brod, Čelákovice, Lysá nad Labem, Milovice, Brandýs nad Labem, Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Roztoky, Slaný, Kladno, Hostivice, Černošice, Slaný, Beroun, Benešov a Říčany. Dále jsou to Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Plzeň, Tábor, Jihlava, Příbram, Rakovník, Mníšek pod Brdy, Mnichovo Hradiště, Tábor, Kolín či Poděbrady.

Máme dlouholeté zkušenosti s prováděním sádrokartonářských prací a máme k dispozici zkušené sádrokartonáře – jsme tu pro vás!

Bořanovice u Prahy

ulice Hlavní 54

Zavolejte nám

Napište nám zprávu

Potřebujete poradit?